Kodėl verta rinktis Mitsubishi Electric šilumos siurblius? (2015 09 28)

       „Mitsubishi Electric“ šilumos siurblys yra tinkamas (priimtinas) tiems, kurie nori ne tik sutaupyti , bet ir turėti efektyvų šilumos siurblį. Dėl gražaus dizaino  ir kompaktiškumo, šį šilumos siurblį lengva pritaikyti įvairiose patalpose.

       Švedijos Energetikos agentūra (Energimyndigheten) MITSUBISHI ELECTRIC KIRIGAMINE MSZ-FH-VEHZ serijos šilumos siurblius paskelbė vienais iš geriausių šiuo metu Šiaurės Europos rinkoje!
       Šios valstybinės agentūros atliktų bandymų metu, savo klasėje MSZ-FH-VEHZ serijos įrenginiai gavo itin įspūdingus - rekordinius rezultatus. Jie sutaupo daugiausia energijos ir išskiria daugiausia šilumos, lyginant su kitų modelių ir kitų gamintojų atitinkamos klasės šilumos siurbliais.
      Atlikti bandymai parodė,kad MSZ-FH35VEHZ modelis prie -7oC lauko temperatūros išskiria net 5,3 kW šilumos! Tai didžiausias kada nors užregistruotas rodmuo Švedijos valstybinės Energetikos agentūros praktikoje (atlikti 42 modelių šilumos siurblių bandymai). Taip pat atskleista, kad net esant -15oC aplinkos temperatūrai, MSZ-FH35VEHZ generuoja 4,3 kW šilumos, o tai yra itin geri rezultatai, norint užtikrinti efektyvų šilumos siurblio darbą šalto klimato regiono šalyse.

Šiaurinis klimatas

Įmonė „Mitsubishi Electric“ gamina šilumos siurblius, pritaikytus veikti mūsų, šiaurinio, klimato sąlygomis, t.y. kur daug sniego, ledėjimo ir dažnai esant žemoms temperatūroms. Tai reiškia, kad klientui, gyvenančiame mūsų platumose, dėl „Mitsubishi Electric“ siurblių  iškils mažiau problemų ir bus mažiau gedimų.

Efektyvesnė energija
Visi „Mitsubishi Electric“ šilumos siurblių modeliai turi aukštesnį COP (energijos transformavimo koeficientą), todėl maksimali šiluma gaminama mažomis energijos sąnaudomis, o patalpų šildymas yra itin ekonomiškas.

Ekologiškumas
Įmonė „Mitsubishi Electric“ visiems savo produktams naudoja šaltnešį R410A, todėl naudingumo koeficientas yra labai aukštas, o gamtos tarša žymiai sumažėja.

Tyliausiai veikiantis šilumos siurblys rinkoje
Pasaulinėje rinkoje „Mitsubishi Electric“ šilumos siurbliai yra žinomi kaip tyliausiai veikiantys. Gamykla patobulino savo produktą – palyginus su ankstesniais modeliais, sumažino įrenginio sukeliamą triukšmą iki 19 dB.

Minimali priežiūra
Švarus šilumos siurblys veikia gerokai efektyviau, todėl dėl jame esančios „Quick Body Clean“ funkcijos jį yra lengva prižiūrėti. Tam nereikės skirti daug laiko ir energijos.

I-save režimas
„I-save režimas“ – paprastai, paspaudus vieną mygtuką, nustatoma norima patalpos oro temperatūra. Šią funkciją galima naudoti, pvz.: kai miegama, kai išeinama iš patalpos ir norima sumažinti temperatūrą. Šilumos siurbliai oras-vanduo veikiantys šildymo režimu, aktyvavus „I-save režimą“, temperatūra sumažinama iki 100C.

Saugus pasirinkimas
„Mitsubishi Electric“ produktai yra modernaus dizaino, kokybiški, ilgaamžiai, itin ekonomiški ir sumažinantys energijos sąnaudas ateityje.

Saugi investicija
„Mitsubishi Electric“ yra stiprus prekinis ženklas. Mūsų šilumos siurblio pirkimas – saugus pasirinkimas. Produktai yra gaminami savose gamyklose, todėl galima garantuoti  aukštą visų produktų kokybę.

KIRIGAMINE šilumos siurblys

Nepriklausomai nuo laikmečio, tobulinant MITSUBISHI ELECTRIC oro kondicionavimo įrenginius, didžiausias prioritetas visada buvo žmonės. Mes nuolat siekiame suprasti, kaip žmonės jaučiasi, ir kaip mes galėtume padėti susikurti patogų ir sveiką gyvenimą. MSZ-FH serija yra orą valančių, jutiklinių ir oro srauto technologijų kulminacija, kuri atskleidžia mūsų pastangas sukurti oro kondicionierių, kurio prioritetas Nr. 1 yra sveikas gyvenimas.

Plasma filtro sistema

Oras, kaip ir vanduo, yra tai, ką mes nesąmoningai naudojame kiekvieną dieną. Švarus ir šviežias oras yra labai svarbus norint sukurti sveiką aplinką žmonėms. Turėti sveiką orą padės „Plasma Quad“ – plazminė filtrų sistema, kuri efektyviai pašalina keturių rūšių teršalus: bakterijas, virusus, alergenus ir dulkes, kurių yra gausu ore

     

Natūralus srautas

Norint sukurti "sveiką" oro srautą, svarbiausias dalykas yra tai, kad oro srautas būtų natūralus. MITSUBISHI ELECTRIC sprendimas yra „Natūralus srautas“ („Natural Flow“). Tik mūsų technologijų dėka, oro srautas yra kontroliuojamas laisvai ir lanksčiai.

3D oro srautas

FH serija turi 3D, infraraudonųjų spindulių jutiklį, kuris matuoja  temperatūrą tolimose pozicijose. Judant į kairę ir į dešinę, aštuoni vertikaliai įrengti jutiklio elementai analizuoja kambario temperatūrą trejomis dimensijomis. Ši detali analizė leidžia fiksuoti, ar patalpoje yra žmonių, tokiu būdu leisdama sukurti tokias funkcijas, kaip "Netiesioginis oro srautas", išvengiant tiesiai į žmones pučiančio oro srauto bei "Tiesioginis oro srautas", kad pūstų orą ten, kur yra žmonių.

 

Netiesioginį oro srautą galima reguliuoti,kai jis yra per stiprus ar tiesioginis. Pavyzdžiui, tai galima padaryti šaldymo metu norint nukreipti oro srautą ir apsaugoti kūno temperatūrą, kad ji nenukristų per daug.

 

 

Šie nustatymai gali būti naudojami norint tiesiogiai nukreipti oro srautą į žmones,
pavyzdžiui, norint greitai atsivėsinti (sušilti)
įėjus į patalpą karštą (šaltą) dieną.

 

 

Jutikliai aptinka, ar patalpoje yra žmonių. Kai patalpoje nieko nėra, įrenginys automatiškai persijungia į energiją taupantį režimą.
"3D matymo jutiklis" nustato žmonių nebuvimą ir automatiškai sumažina energijos sunaudojimą maždaug 10% po 10 minučių ir 20% po 60 minučių.

 

Unikali HYPER HEATING technologija

   Naujasis Kirigamine FH serijos šilumos siurblys yra pilnai pritaikytas darbui šiaurinio klimato sąlygomis. Pažangių technologijų dėka, įrenginys prisiderina prie kiekvieno namo šilumos poreikio, garantuodamas maksimalų komfortą su optimaliausiomis sąnaudomis.

    Kitaip nei tradicinių šilumos siurblių, dėl įdiegtos HYPER HEATING technologijos MSZ-FH šilumos siurblių nominalioji šiluminė galia išlaikoma
pastovi net iki -150C lauko temperatūros, be to, gamintojas garantuoja efektyvų ir ekonomišką šilumos tiekimą iki -250C! Itin aukštas naudingumo
koeficientas (COP) užtikrina nedideles šildymosi sąnaudas ir efektyvų darbą net ir labai šaltomis žiemos dienomis.

„I-save“ funkcija

    „I-save“ funkcija - paprastai, paspaudus vieną mygtuką, nustatoma norima (iš anksto nustatyta) patalpos oro temperatūra. Šią funkciją galima
naudoti, pvz., miegant, išeinant iš kambario (nustatomi energiją taupantys parametrai) ar tiesiog norint greitai įjungti mėgstamus šilumos siurblio
veikimo parametrus.
   Šilumos siurbliui veikiant šildymo režimu, aktyvavus „I-save režimą“, galima nustayti minimalią 100C palaikymo patalpoje temperatūrą.

 

ZUBADAN  šilumos siurblys

    Mitsubishi Electric kompanija pristato naujos kartos šilumos siurblių technologiją ZUBADAN.

Išvertus iš Japonų kalbos ZUBADAN reiškia „super šildymas“. Senos kartos šilumos siurblių
produktyvumas krenta žemėjant lauko temperatūrai. Šis produktyvumo kritimas gana ryškus:
visų tradicinių šilumos siurblių šiluminė galia esant lauko temperatūrai žemiau   -15 °C
krenta daugiau kaip 40% nuo nominalios reikšmės nurodytos specifikacijose išmatuotos prie
lauko temperatūros + 7°C.
    ZUBADAN serijos šilumos siurbliai naudodami užpatentuotą Flash-injection technologiją keičia
požiūrį į šilumos siurblius. Gamintojas garantuoja sistemos darbą iki   -25°C  lauko
temperatūros, o faktinė šiluminė galia esant lauko temperatūrai  -15°C  atitinka nominalią šilumos siurblio galią.
    Visi ZUBADAN serijos šilumos siurbliai komplektuojami su vidiniu bloku, kuriame yra sumontuoti: rezervinis elektrinis katilas, išsiplėtimo bakelis (280 litrų šildymo sistemos tūriui), cirkuliacinis siurblys, valdymo automatikos komplektas.
    Visi šilumos siurbliai gali būti komplektuojami su 160 - 210 litrų karšto vandens ruošimo talpomis (boileriais).

ECODAN šilumos siurblys

    Mitsubishi Electric patentuota ECODAN sistema yra dar efektyvesnė.

    ECODAN yra įrengtas bepakopis inverteris bei naujosios technologijos. Tai visiškai naujos valdymo technologijos, sudarančios galimybes namų savininkams sutaupyti daug energijos ir užtikrinti taupų patalpų šildymą, nes ECODAN naudoja mažiau energijos nei kitos namų šildymo sistemos.

    Visos sistemos yra sukurtos korporacijai Mitsubishi Electric priklausančiose įmonėse Japonijoje, dėl to garantuojama aukščiausia kiekvienos detalės kokybė.

    ECODAN yra kelių skirtingų formų ir dydžių, todėl galite priimti optimaliausią sprendimą Jūsų būstui.

    Vidinė įrenginio dalis yra ne daugiau kaip 1,6 metrų aukščio, tačiau joje įrengtas procesorius ir 200 litrų vandens talpa. ECODAN yra mažas ir kompaktiškas, todėl lengvai įdiegiamas į visų tipų pastatus. Naujosios kartos ECODAN taupo pinigus, energiją ir yra saugus aplinkai.

ECODAN sistemos galimybės

-OPTIMIZUOTA VANDENS ŠILDYMO TECHNOLOGIJA
Ecodan yra įrengta unikali, patentuota gyvatuko technologija, dėl to vandens temperatūra talpykloje yra maksimizuojama išlaikant didžiausią energijos efektyvumą.
-SINCHRONIZUOTAS ŠILDYMAS
Skirtingai nuo daugelio kitų sistemų rinkoje, sistemoje Ecodan šildymas ir karšto vandens ruošimas yra sinchronizuoti procesai.

-PAPRASTA REGULIUOTI, KAI ESATE TOLI NUO NAMŲ
Jei išvykstate, tiesiog paspauskite piktogramą, kurioje pavaizduotas lagaminas, ir tada nustatymai koreguojami taip, jog nieko nėra namuose.

-GALIMYBĖ PRIJUNGTI SAULĖS KOLEKTORIUS IR KITUS ŠILUMOS ŠALTINIUS
Galima daug sutaupyti, jei saulės kolektoriai bus sumontuoti strategiškai tinkamoje vietoje. Prie Ecodan sistemos yra galimybė juos prijungti.
-GALINGA ZUBADAN TECHNOLOGIJA
Keletas modelių Ecodan sistemos serijoje turi unikalią Mitsubishi Electric Zubadan technologiją, užtikrinančią greitesnį ir veiksmingesnį šildymą. Tai naudinga dideliems ar šiaurinio klimato juostoje esantiems namams (galioja PUHZ-HW112 ir PUHZ-HRP100 bei PUHZ-HRP71 modeliams).
-PAŽANGUS ŠILUMOS PRITAIKYMAS
Ecodan sistema automatiškai prisitaiko pagal lauko ir vidaus faktorius, pvz., pašvietus saulei, maksimaliai sumažinamas energijos sunaudojimas. Palaikoma jūsų pasirinkta patalpų temperatūra ir optimaliausia vandens temperatūra šildymo sistemoje.
-BELAIDIS VALDYMAS
Ecodan sistemoje yra įdiegtas lengvai valdomas skydelis. Papildomai galite pasirinkti bevielį nuotolinio valdymo pultą ir taip valdyti įrenginį iš bet kurios namo vietos.

Atgal į patarimus
Mus pasirinko
 • LSMU
 • Lietuvos zoologijos sodas
 • Lonas
 • Lietuvos kariuomenė
 • Nitator - SLT
 • Aleksandro stulginskio universitetas
 • Žėrutis
 • Dinapolis
 • Svydis
 • Trikdis
 • ūkio banko lizingas
 • lammc
 • Le Rouge
 • Airlanda
 • Gulbelė
 • Kelmės rajono savivaldybė
 • AB Kauno energija
 • Enso
 • Stumbras
 • TopSport
 • Senukai
 • Cerera
 • IKI
 • Equinox
 • Optikos Pasaulis
 • Magnus
 • Kauno tiltai
 • Kautra
 • Mikro Visata
 • AquaJazz
 • Kauno valstybinis uzikinias teatras
 • Rubisolis
 • Mon Ami
 • Picola Italia
 • Birštonos savivaldybė
 • Santera
 • Ulmas
 • Itab group
 • Kartlandas
 • Lei
 • Kauno vandenys
 • Stokker
 • Entry
 • Akių klinika lirema
 • Anva
 • Sandija
 • Vitae Litera
 • Ortopedijos klinika
 • Vilkasta
 • Tututis
 • Pienas LT
 • SB Lizingas
 • Santermita
 • Trikdis
 • Uriga
 • Actio Pharma
 • Adikopas
 • AGI
 • Alytaus miesto savivaldybė
 • Baltasis pyragas
 • Bauen
 • Dagmita
 • Dolitech
 • Flokati
 • GB group
 • Kauno kolegija
 • Pentair
 • Ratutela
 • Fortas
 • ViaCon
 • Žilinskas Co
 • Labas Gas
 • Litnobiles
 • PA Group
 • Analytical solutions