Kodėl verta rinktas Daikin šilumos siurblį? (2015 09 28)

Daikin turi daugiau nei 40 metų šilumos siurblių gamybos patirtį, gamindama per metus virš milijono sistemų, skirtų šildyti gyvenamosios ir komercinės paskirties patalpas. Visa sistema, taip pat labai svarbią rolę vaidinantis kompresoriaus mazgas, yra gaminama vien tik pačios Daikin šiuolaikinėse gamyklose. Daikin gamina visus savo kompresorius, 80% iš kurių yra naudojami šilumos siurblių sistemose. Akivaizdu, kad tokia patirtis suteikia kompanijai žymų technologinį pranašumą, leidžianti jai išlaikyti savo tradicinę rinkos lyderio poziciją ir panaudoti egzistuojančią technologiją inovacinėje Altherma sistemoje.

Sparti šildymo technologijos pažanga ir geresnė pastatų šiluminė izoliacija šiuo metu leidžia pilnai apšildyti namą, naudojant 55˚C ar mažesnės temperatūros vandenį, net ir prie ypatingai žemų išorės temperatūrų. Tokiu būdu, esant mažesniam temperatūrų skirtumui tarp šilumos skleidėjo ir pačios patalpos, galima pasiekti aukštesnius komforto lygius, tuo pačiu metu šildymui sunaudojant mažiau energijos. Dauguma šiuolaikinių vandenį šildymui  naudojančių sistemų dirba prie žemų temperatūrų, tiekdamos šilumą per radiatorius arba pogrindines šildymo sistemas, arba kombinuojant šiuos abu būdus.

Altherma oras-vanduo šilumos siurblys

    Altherma sistemos puikus energijos efektyvumas pagrįstas tuo, kad joje yra unikaliai apjungiamas labai ekonomiškai veikiantis Daikin kompresorius su inverteriniu variklio valdymu ir galimybė dirbti pagal kintamą nustatomos temperatūros reikšmę, dėl ko sistema gali tiksliai suderinti savo generuojamą šilumos kiekį su faktišku pastato poreikiu. Be to, sistema gali optimaliame lygyje reguliuoti skleidžiamos šilumos temperatūrą, tokiu būdu maksimaliai padidindama aplinkos komfortą ir minimizuodama energijos sunaudojimą patalpų šildymui.

    Altherma šilumos siurbliai oras-vanduo greitai sukuria optimalią kambario temperatūrą Jums ir Jūsų šeimai. Jūs galite mėgautis komfortiška šilta aplinka tiesiog trimis žingsniais:
1. Šilumos siurblys freono cirkuliacijos pagalba paima iš lauko oro žemos temperatūros šilumą.
2. Sistema pakelia išgautos šilumos temperatūrą.
3. Tada per šilumos sklaidiklius ši šiluma yra paskirstoma Jūsų namuose.

Nemokama energija iš oro

    Žemos temperatūros šildymo sistemose šilumos šaltiniais yra įprastiniai organinio kuro katilai ir elektros energija. Altherma kaip alternatyvą suteikia žymiai efektyvesnį sprendimą. Daugiau nei 2/3 Altherma sistemos naudojamos kasmetinės energijos yra nemokamai išgaunama iš oro. Sistema gali dirbti, net esant iki -30˚C aplinkos temperatūrai (įskaitant ir rezervinį šildytuvą). Tai reiškia, kad Altherma sistema gali generuoti visą šilumą, reikalingą komfortiškam namo šildymui. Generuodami aukštesnės temperatūros šilumos energiją, visi šilumos siurbliai naudoja elektros energiją. Pavyzdžiui, Altherma sistema, sunaudodama 1 kWh elektros energijos, gali tiekti į pastatą net 3,8 kW šilumos energijos (preliminariai laikantis Eurovent projektinių sąlygų: 7˚C aplinkos ir 35˚C išeinančio vandens temperatūros).

Altherma pranašumai

   Rentabili alternatyva organinio kuro katilui

Altherma yra palyginama alternatyva įprastiniam organinio kuro katilui. Ji optimizuoja iš esmės švarias, patikimas ir mažai aptarnavimo reikalaujančias šilumos siurblių technologijos charakteristikas.
    Mažas energijos sunaudojimas ir mažos CO2 emisijos
Įprastinio kuro atsargos mažėja ir jis vis brangsta. Didėjant sąnaudoms kurui, patraukliausia atsinaujinančius energijos šaltinius naudojanti šildymo sistema yra šilumos siurbliai oras-vanduo, kuris, išnaudodamas laisvą aplinkos ore esančią energiją, yra mažiausiai tris kartus efektyvesnis už organinio kuro katilą. Tokiu būdu sumažėja energijos sunaudojimas ir nėra tiesioginių CO2 emisijų į aplinką. Užtikrinamas ekonomiškas šildymas.
    Lengvas montavimas
Kompaktinis išorinis blokas gali būti montuojamas patogioje vietoje. Nereikia atlikti daug kainuojančių žemės gręžimo ar kasimo darbų. Vidinis blokas gali būti montuojamas bet kokioje patogioje vietoje patalpų viduje, jam nereikia specialių techninių patalpų, papildomos infrastruktūros, pavyzdžiui, kaminų, kuro bakų ar dujų prijungimo. Altherma gali būti jungiama prie pramoninio standarto žemos temperatūros radiatorių ir pogrindinių šildymo sistemų, ji gali būti pritaikyta naudoti kaip naujuose, taip ir renovuojamuose namuose ar butuose.
   Išsamus komfortinis sprendimas visiems metams
Altherma ne tik tenkina visus esminius šilumos tiekimo reikalavimus, ji gali pasiūlyti ir daugiau. Sistema gali visus metus teikti jums sanitarinį karštą vandenį, taip pat gali turėti aušinimo funkciją, kuri jums bus labai naudinga karštais vasaros mėnesiais. Išvystytos Daikin kompresoriaus inverterinio valdymo technologijos panaudojimas ir kintama nustatomos temperatūros reikšmė prie bet kokių sąlygų užtikrina tikslias ir pastovias patalpos temperatūras ir mažiausią galimą energijos sunaudojimą.

Sprendimas, užtikrinantis Jums visišką komfortą

Išorinis blokas paima šilumą iš lauko oro ir pakelia jos temperatūrą iki tokio lygio, kuris būtų pakankamas
patalpų šildymui. Po to ši šiluma freono pagalba per šaltnešio vamzdžius yra perduodama į vidinį bloką
(taigi, papildomas pranašumas yra tai, kad šaltnešio vamzdžiai niekada negali užšalti). Kompaktiškas išorinis blokas lengvai montuojamas ir, kadangi nereikia vykdyti jokių gręžimo ar kasimo darbų, jis gali būti
montuojamas butuose ir namuose.

Vidinis blokas perduoda sukauptą šaltnešyje šilumą į vandenį, cirkuliuojantį centrinio šildymo radiatoriuose, pogrindinėje šildymo sistemoje ir sanitarinio karšto vandens bake. Kombinuotoje vidinio bloko šildymo ir aušinimo versijoje patalpos oro aušinimas yra atliekamas, sumažinant vandens temperatūrą iki 4˚C ir cirkuliuojant vandenį per ventiliatorinius konvektorius. Sistema taip pat gali šiek tiek aušinti patalpos orą per pogrindinę šildymo sistemą arba radiatorius, apribodama žemiausią vandens temperatūrą. Sanitarinio karšto vandens ruošimas yra atliekamas, perjungiant sistemą iš aušinimo arba šildymo režimo į sanitarinio karšto vandens ruošimo režimą.

Karšto vandens talpa, specialiai sukonstruotas, kad būtų išlaikyti aukščiausi energijos efektyvumo lygiai, tenkina visus sanitarinio karšto vandens ruošimo reikalavimus. Elektrinio greito pašildymo įtaiso, kuris yra sumontuotas viršutinėje bako dalyje, ir šilumos siurblio šilumokaičio, esančio apatinėje bako dalyje, panaudojimas užtikrina mažiausią galimą energijos sunaudojimą ir greitą vandens pašildymą. Be to, integruotos funkcijos dėka vieną kartą per savaitę vandens temperatūra yra padidinama iki 80˚C temperatūros, tokiu būdu pašalinant bet kokią legionelės bakterijų augimo galimybę.

Jauskitės šiltai net prie -20°C temperatūros
Japoniškų technologijų dėka Altherma sistemos našumas, be rezervinių šildytuvų, kuomet lauke – 20°C temperatūra, siekia koeficientą 1:2 , o jau esant žemesnėms temperatūroms sistemos vidiniame bloke yra numatytas papildomas elektrinis šildytuvas, kuris užtikrins kad Jūsų namuose bus šilta pikiniais momentais - esant –30oC ir žemesnei aplinkos temperatūrai. Net ir šalčiausią dieną šilumos siurblio boileris gali patenkinti 60% Jūsų šilumos poreikio; likusį šilumos poreikį patenkins papildomas sistemos elektrinis šildytuvas. Altherma garantuoja, kad jums niekada nepristigs šilumos, ir, vertinant Jūsų metinį šilumos sunaudojimą, Altherma šilumos siurblio sistema tieks jums nuo 90% iki 95% reikalingos šilumos nenaudodama rezervinių tenų.

Nuo ko prasideda procesas?

Šilumos siurbliai oras vanduo pajungimui yra reikalingas tik šilumos šaltinis (aplinkos oras), du šilumokaičiai (vienas sugeria šilumą, kitas ją išleidžia) ir santykinai nedaug sistemos veikimui reikalingos elektros energijos, ir sistema gali veikti.

Šilumos siurblys ima šiluminę energiją iš aplinkos. Altherma šilumos siurblys ima šiluminę energiją iš lauko

oro. Šilumos siurblys ištraukia iš lauko oro energiją su tam tikra temperatūra, tą temperatūrą padidina ir
išleidžia šią aukštesnės temperatūros šiluminę energiją į šildymo terpę, kuri šiuo atveju yra vanduo, tekantis
per žemos temperatūros radiatorius, grindinę šildymo sistemą arba ventiliatorinius konvektorius. Tarp šių
dviejų terpių šiluma yra perkeliama su šilumą nešančiu skysčiu.

Šilumos siurblys viešbučiams ir komercinėms patalpoms

Išorinis blokas, kuris gali būti nuo 22 kW iki 45 kW šiluminės galios, šilumą išgauna iš aplinkos oro, pakeldamas temperatūrą iki reikiamo temperatūrinio režimo ir šaltnešio R410A pagalba vamzdynais perduoda šilumą vidiniam blokui.

Kompaktiškas vidinis blokas montuojamas kiekviename bute individualiai. Vidinis blokas šiluminę energiją gaudamas iš išorinio bloko, kompresoriaus pagalba per šaltnešį R134A vamzdynais perduoda šilumą vandeniniam kontūrui: šildomoms grindims, radiatoriams ar ventiliatoriniams konvektoriams. Vidinis blokas gali būti komplektuojamas su 200 litrų buitinio karšto vandens ruošimo boileriu.
Vidiniai blokai gali būti komplektuojami  5.6 ar 9.0 kW šiluminės galios.
Daikin Altherma Flex Type šilumos siurbliai oras vanduo gali būti montuojami objektuose iki 50 metrų aukščio (nuo išorinio bloko iki pačio žemiausio buto lygio). Vidiniai blokai turi žemą triukšmo lygį (40dBA) ir gali būti sumontuoti techninėje patalpoje ~2m dydžio.
Kiekviename bute sumontuojamas kompiuterinis valdiklis su papildomais laidiniais ar belaidžiais kambariniais termostatais. Šių prietaisų pagalba reguliuojama kambarių, karšto vandens ruošimo temperatūra.

Šias prekės rasite čia.

 

Atgal į patarimus
Mus pasirinko
 • LSMU
 • Lietuvos zoologijos sodas
 • Lonas
 • Lietuvos kariuomenė
 • Nitator - SLT
 • Aleksandro stulginskio universitetas
 • Žėrutis
 • Dinapolis
 • Svydis
 • Trikdis
 • ūkio banko lizingas
 • lammc
 • Le Rouge
 • Airlanda
 • Gulbelė
 • Kelmės rajono savivaldybė
 • AB Kauno energija
 • Enso
 • Stumbras
 • TopSport
 • Senukai
 • Cerera
 • IKI
 • Equinox
 • Optikos Pasaulis
 • Magnus
 • Kauno tiltai
 • Kautra
 • Mikro Visata
 • AquaJazz
 • Kauno valstybinis uzikinias teatras
 • Rubisolis
 • Mon Ami
 • Picola Italia
 • Birštonos savivaldybė
 • Santera
 • Ulmas
 • Itab group
 • Kartlandas
 • Lei
 • Kauno vandenys
 • Stokker
 • Entry
 • Akių klinika lirema
 • Anva
 • Sandija
 • Vitae Litera
 • Ortopedijos klinika
 • Vilkasta
 • Tututis
 • Pienas LT
 • SB Lizingas
 • Santermita
 • Trikdis
 • Uriga
 • Actio Pharma
 • Adikopas
 • AGI
 • Alytaus miesto savivaldybė
 • Baltasis pyragas
 • Bauen
 • Dagmita
 • Dolitech
 • Flokati
 • GB group
 • Kauno kolegija
 • Pentair
 • Ratutela
 • Fortas
 • ViaCon
 • Žilinskas Co
 • Labas Gas
 • Litnobiles
 • PA Group
 • Analytical solutions